Menu główne
Zostań wirtualnym opiekunem jednego z naszych podopiecznych.
szczegóły w zakładce....
Zapraszamy do współpracy jako wolontariusz.
Możesz również wpłacać poprzez PayPal
jednoserceniedarady@gmail.com
Wspomóż nasze działania
Bank BGŻ BNP Paribas : 08 2030 0045 1110 0000 0421 8200

Pomoc bezdomniakom nie jest łatwa…kosztuje dużo zdrowia, czasu i walki z wiatrakami. Potrzebne wszystko, co każdy z nas może z siebie dać. Dopiero połączenie różnych form pomocy daje efekty…bo JEDNO SERCE NIE DA RADY.

 

PODCZAS ROZLICZENIA Z URZĘDEM SKARBOWYM W PIT 37 W POZYCJI

137 NALEŻY WPISAĆ NR KRS NASZEJ FUNDACJI 0000599593

 

Ale przechodząc do konkretów:

 

 1. Oczywiście potrzebne pieniądze, bez nich ani rusz. Pieniądze na karmę, sterylizacje, leczenie, transporty, itp. Możesz np. ustawić zlecenie stałe na 10 zł miesięcznie, sam być może nie odczujesz wielkiego wydatku, a dla nas będzie to wielka pomoc. Każda złotówka rozliczana jest na faktury, członkowie fundacji nie otrzymują żadnego wynagrodzenia, działamy pro bono

 2. Poszukujemy odpowiedzialnych domów tymczasowych dla psów i kotów. Jeśli masz warunki i serce, by przyjąć do czasu adopcji pod swój dach psa/kota-napisz do nas. Pomożemy szukać Twojemu ,,tymczasowi” domu, zapewnimy opiekę weterynaryjną w niezbędnym zakresie, jeśli trzeba-wspomożemy karmą. Zanim podejmiesz się bycia domem tymczasowym, przemyśl to, bo czasem oczekiwanie na adopcję trwa krótko, ale czasem to długie miesiące, czy nawet lata…

 3. Potrzebna karma dla psów i kotów – sucha, mokra, makarony, ryże, kasze. Potrzebne też akcesoria takie jak obroże, smycze, szelki, środki na pchły i kleszcze, miski, koce, środki czystości do sprzątania

 4. Potrzebna aktywna pomoc w szukaniu naszym podopiecznym dobrych domów. Ich zdjęcia i opisy z danymi kontaktowymi znajdziesz na naszej stronie w zakładce ,,albumy”. Udostępnij, zrób ogłoszenie, wykonaj ulotkę czy plakat i powieś ją na tablicy ogłoszeń w Twojej lecznicy, sklepie, szkole, zakładzie pracy. Może masz jakieś zdolności graficzne lub Twój znajomy takie ma – pomóżcie rozpropagować naszą działalność

 5. Jeśli masz auto, jesteś kierowcą – może mógłbyś czasem zaoferować swój czas i przewieźć psa/kota od nas np. do domu stałego/tymczasowego na terenie Polski – napisz do nas, zwrócimy koszta paliwa.

 6. Może masz niepotrzebny kontener dla zwierzaka, klatkę kennelową, karmę, posłania, budę – chętnie przyjmiemy

 7. Co pewien czas organizujemy bazarki, gdzie są wystawiane do licytacji różne rzeczy – dochód z nich jest przeznaczany na potrzeby naszych podopiecznych. Jeśli masz jakieś fajne rzeczy, które są Ci niepotrzebne, a inni mogliby chcieć je mieć – wstaw je na bazaru lub je nam przekaż, a my je wstawimy

 8. Mamy wystawione puszki na zbiórkę pieniędzy dla naszych podopiecznych, w Białymstoku lecznica Boliłapka sklepy zoologiczne Berni, Reksio, Psi Kęs, w Bielsku Podlaskim i Boćkach lecznica Animals oraz w Gabinecie w Świętochłowicach DoVet Specjalistyczna Praktyka Weterynaryjna lek. wet. Tomasz Zamecki, Sklep zoologiczny Tobbi w Białymstoku, w Zambrowie lecznica Zambrowskie Centrum Weterynaryjne sklep zoologiczny Tukan, bistro Central Park, u Jurka, Milord, Biuro Rachunkowe Bilans Hanna Murawska, Best Gym Zambrów, Top Fitness Zambrów, Ashia Sushi. Wrzuć przysłowiową złotówkę!

 9. Zachęcamy do wirtualnych adopcji, czyli zaadoptuj psa nie ruszając się z domu! Wirtualnym opiekunem może zostać osoba prywatna, organizacja, określona grupa ludzi (np. szkoła, klasa itp.) czy też firma.
  Dla firm może to być dodatkowa forma reklamy – mogą umieścić obok zdjęcia zwierzaka swoje logo, czy też odnośnik do strony internetowej. Koszt wirtualnej adopcji to 100 zł/miesięcznie. 
  Wpłacając na nasze konto kwotę 50 zł zostajesz wirtualnym opiekunem wybranego zwierzaka na 1 miesiąc, w zamian otrzymasz od Nas dyplom a od zwierzaka dozgonną wdzięczność. Dokonując takiej samej wpłaty w kolejnym miesiącu przedłużasz swój status wirtualnego opiekuna. Możesz zrezygnować w każdej chwili. Fundacja nie zwraca wpłaconych wcześniej pieniędzy.
  Na naszej stronie internetowej, w dziale adopcji wirtualnych, pojawi się taki sam dyplom który Ty otrzymasz abyś mógł go powiesić u siebie w firmie :) (lub możesz zostać ANONIMOWYM wirtualnym opiekunem). Będziesz mieć możliwość umieszczenia na swojej stronie internetowej, czy też blogu, zdjęć Twojego podopiecznego.
  Adopcje wirtualne choć w części umożliwiają nam pokrycie kosztów utrzymania naszych podopiecznych. Fundacja zastrzega sobie prawo do oddania wirtualnie adoptowanego zwierzaka do prawdziwej adopcji.

 10. Udostępniaj naszą stronę, bądź z nami, podziel się pomysłami, jesteśmy otwarci na współpracę.

 11. Przekazać 1% podczas składania rocznej deklaracji do Urzędu Skarbowego nasz KRS 0000599593

Konto

Konto: Bank BGŻ BNP Paribas : 08 2030 0045 1110 0000 0421 8200
PL - IBAN
PPABPLPKXXX - SWIFT
PayPal: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Przede wszystkim potrzebne Wasze serca, bo
JEDNO SERCE NIE DA RADY !

 

 

Pobierz nasz plakat 1

Pobierz nasz plakat 2

 

 

Przyjaciele

Facebook Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.mayya.eu