Menu główne
Wspomóż nasze działania
Bank BGŻ BNP Paribas : 08 2030 0045 1110 0000 0421 8200
Zostań wirtualnym opiekunem jednego z naszych podopiecznych.
szczegóły w zakładce....
Możesz również wpłacać poprzez PayPal
jednoserceniedarady@gmail.com
Zapraszamy do współpracy jako wolontariusz.

Kim jesteśmy:

Powstanie Fundacji dla Zwierząt „Jedno Serce Nie Da Rady” jest wynikiem naszych wieloletnich doświadczeń w zakresie pomocy udzielanej zwierzętom bezdomnym, cierpiącym, niechcianym. Wierzymy, że razem można osiągnąć więcej – pokonać trudności, przełamać bierność, a pasję miłości do zwierząt przekuć na poprawę losu potrzebujących.

Współdziałając przekonaliśmy się, że łącząc różne sposoby działania, dając to, co każdy z nas ma – czas, pieniądze, opiekę, różne umiejętności - małymi krokami dochodziliśmy do większych celów.

Nazwa Fundacji nawiązuje do działalności Ireny Jankowskiej znanej w środowisku osób pomagających zwierzętom jako ,,Pipi” (,,Jedno serce Pipi nie da rady”)
https://www.facebook.com/miloscbezgranicPL/?fref=ts . Irena to niezmordowana podlaska siłaczka, która od wielu lat swoją codzienną pracą, często ponad siły, uratowała życie setkom psów, kotów, ale i innych zwierząt. Poświęciła ratowaniu zwierzaków całe życie – kosztem zdrowia, relacji z ludźmi, zwykłej wygody. Jednocześnie udało się jej znacznie więcej - wokół heroicznej walki o poprawę losu zwierząt, zgromadziła grono osób, które jej walkę wspomagają.

Dzisiaj jako jedni z nich utworzyliśmy Fundację, bo wierzymy że ta bardziej sformalizowana forma pozwoli nam pomagać więcej, niż pomagaliśmy dotychczas. Cieszymy się, że jesteśmy razem, pewnie gdyby nie nasza pasja, nigdy byśmy się nie spotkali.

Zapraszamy do wspólnego działania wszystkich, wiemy, że możemy liczyć na pomoc wielu Przyjaciół. Ale potrzeba nas więcej, bo ogrom biedy i cierpienia wśród zwierząt na Podlasiu wciąż nie ma granic.

Zapraszamy do pomagania !

 

Statut

(pobierz dokument)

 

Sprawozdanie za rok 2016.

(pobierz dokument)

 

Jak pomóc - dowiedz się więcej

 

 

Przyjaciele

Facebook Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.mayya.eu